Tilbake til alle rapporter

Nedblåste trær over stien Dramstad - Verket.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 15:11, ons. 23 august 2017

Sendt til Hurum 4 minutter senere

På stien mellom Dramstad og Verket er det knekte trær som ligger over stien. Bør fjernes. Veit ikke hvem som tar seg av opprydding der. Dersom dere ikke er rette vedkommende, kan dere evt. videresende disse opplysningene dit de hører hjemme. Hilsen Alvhild Årmot Andreassen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fått opplyst fra Hurum kommune at det er Oslo kommune som eier grunnen der og at jeg må ta kontakt der. Veit ikke om andre har gjort noe der.

    Publisert anonymt 18:25, ons. 20 september 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter