Tilbake til alle rapporter

Gatelys som ikke lyser

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:32, lør. 2 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Fræna 3 minutter senere

Lyspærene i to gatelys nær meg lyser ikke. Jeg bor i Malmevegen 37, Malmefjorden. Det ene gatelyset er plassert i krysset ned til Malme gamle skole (nr 38), og det andre er lys nr to fra meg oppover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:17, tir. 3 oktober 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:43, tir. 31 oktober 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter