Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 13:57, tir. 5 september 2017

Sendt til Bjerkreim og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det mangler lys i fleire lamper frå krysset inn til Vikeså skule til 1. innkjørsel til Tjødnaråsen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:22, tir. 3 oktober 2017

  • Dette burde hatt stor prioritet sidan det er ved skulen, me har ingen barn å miste.

    Publisert anonymt 17:22, tir. 3 oktober 2017

  • Still open, via questionnaire, 19:59, fre. 3 november 2017

  • Dårlig at dette ikkje har vorte fiksa endå!

    Publisert anonymt 19:59, fre. 3 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:16, lør. 2 desember 2017

  • Dette vart løyst etter 3 mnd, der eg purra på FIKSGATAMI 2 gonger, og kontakta til slutt Bjerkreim Kommune som videresendte det til Dalane Kraft. Då vart det gang på saka!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 18:16, lør. 2 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?