Tilbake til alle rapporter

Mangel av gatelys ,Sandnes ,Skifjord

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:50, søn. 17 september 2017

Sendt til Hyllestad og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Manglar gatelys Sandnes Skifjord. Lampen er tatt vekk ,då den skulle byttast med ny, (.Lyse gjekk i des.2016 .)kor tid kjem det lys der i gjen ?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:39, man. 16 oktober 2017

  • Ja, ønsker svar .Mangel av gatelys Sandnes Skifjord.

    Publisert anonymt 17:39, man. 16 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter