Tilbake til alle rapporter

Hull i vei + ugjevnheter i vei

Rapportert av FiksGataMi4Android i kategorien Hull i vei anonymt 10:43, ons. 27 april 2011

Sendt til Statens vegvesen region vest og Strand 1 minutt senere

Hull i tilførsel til fortau (tilførsel til eiendommer langs fortauet). Det er også noen ugevnheter som har eksistert en stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:00, ons. 25 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:00, ons. 25 mai 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?