Tilbake til alle rapporter

Gatelys i villavegen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Bjerk 16:42, ons. 20 september 2017

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Har manglet gatelys i lengre tid. på tide dette vert ordnet opp i, eller at det kjem informasjon om kor tid dette skjer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 19:17, ons. 18 oktober 2017

  • Problemet var løyst dagen etter, rask og god service.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Rune Bjerk 19:17, ons. 18 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?