Tilbake til alle rapporter

Flere lyktestopler mangler lys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:14, fre. 22 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gran mindre enn et minutt senere

Nå går vi mot mørkere dager, og sikkerheten langs veiene for gående blir mer og mer viktig. Hjelp oss så vi kan ferdes trygt langs Amundrudvegen med å skifte ut ødelagte/mørke pærer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:10, fre. 20 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter