Tilbake til alle rapporter

Dårlig vedlikehold fortau på busstopp

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:42, søn. 24 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Gjøvik 2 minutter senere

På busstopp i nordgående retning langs V. Toten vei, mellom Frusethenga og Holmbo er asfaltdekket på mye av fortauet helt borte. Vil det bli gjort noe med dette i høst?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, man. 23 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:51, man. 20 november 2017

  • Ingenting har blitt gjort med saken i høst. Håper at det blir fikset til våren

    Publisert anonymt 23:51, man. 20 november 2017

  • Fortauet har fått ny asfalt i sommer i forbindelse med asfaltering av fylkesvegen.

    Sendt inn av Lars Dahle 18:17, søn. 14 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter