Tilbake til alle rapporter

Lyktestolpe står på skrå

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:26, tir. 26 september 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sula 3 minutter senere

Lyktestolpe i kryss heller godt mot ene siden og "henger" i en ledning som går opp mot et hus.

Videre innover i samme gate er det to lyktestolper med så mange ledninger mellom seg at det henger ledninger dypt ned.. Ser uforsvarlig ut.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:44, ons. 25 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:18, ons. 22 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter