Tilbake til alle rapporter

Det ligger en sofa i veikanten.

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Jerry Fjeld 20:29, tor. 28 september 2017

Sendt til Åsnes mindre enn et minutt senere

Det ligger en sofa i veikanten. Har nok ligget der i ca ett år

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 22:31, tor. 9 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jerry Fjeld 22:31, tor. 9 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?