Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:39, tir. 3 oktober 2017

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

De tre gatelysene langs Løvsetvegen FV742 mellom Storåsen og Loddgårdstrøa fungerer ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 09:12, ons. 1 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 09:12, ons. 1 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?