Tilbake til alle rapporter

Fotgjengarfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Lars Ola Eide 22:42, man. 7 mars 2011

Sendt til Skjåk 2 minutter senere

Det bør bli måla og skilta opp eit fotgjengarfelt mellom gangvegen/busslomma og brua på Ofossen (mølla), over rv. 15.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saka er sendt vidare til Statens Vegvesen for oppfylging.

    Sendt inn av Lars Ola Eide 14:41, tir. 5 april 2011, markert som fikset

  • Jeg vil gjerne minne om at problemer kun skal markeres som fikset når de er løst.

    Vi som står bak FiksGatAMi har skrevet noen tips for de som mottar problemrapporter som er lenket inn fra forsiden. Anbefaler å ta en titt på disse.

    Ser ingen tegn til at noe er gjort for å fikse selve problemet, så jeg endrer status tilbake til uløst.

    Sendt inn av Petter Reinholdtsen 17:07, man. 25 april 2011

  • Status er framleis ukjend.

    Sendt inn av Lars Ola Eide 00:34, man. 22 juli 2013

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter