Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys ved fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:43, tor. 19 oktober 2017

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Flere mørke gatelys før og etter fotgjengerfelt. Gjelder store deler av vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:31, man. 20 november 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 20:31, man. 20 november 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?