Tilbake til alle rapporter

Mange gatelys i Torvmyrveien fra sentrum mot Harestad skole som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys av Mari-Ann Helland 13:31, fre. 20 oktober 2017

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Veldig mørkt og trafikk farlig på vei mot skolen. Bor selv i Solhadle og synes det er ekkelt å kjøre mot Grødem akkurat når gangstien er fyllt opp av skoleunger på vei til skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble fikset, men kun for noen få dager siden. Så det gikk nesten en måned før det ble fikset. Fikk raskt bekreftelse fra kommunen om at meldingen var mottat til dem og at de hadde sendt meldingen videre til LYSE.

    Sendt inn av Mari-Ann Helland 14:29, fre. 17 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter