Tilbake til alle rapporter

Manglar gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik Hovland 19:13, tir. 24 oktober 2017

Sendt til Jølster og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Q Gatelys virkar ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Eg har tatt dette opp med uteseksjon som har ansvar for dette. Går utifrå at dette blir fiksa sfsm.

    Mvh Ellen Bijsterbosch Jølster kommune

    Sendt inn av Ellen Bijsterbosch 10:07, ons. 25 oktober 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter