Tilbake til alle rapporter

Forlatte kjøretøy pluss mye rot.

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy anonymt 23:00, tir. 24 oktober 2017

Sendt til Østre Toten 5 minutter senere

"Urbane totninger plassen". 18 stk biler med og uten skilt står på kommunens eiendom nær strandsonen. Bilene tilhører leietakere til Kveldsrovegen 40. Området brukes som "turveg" mellom melkefabrikken og campingen. Dette er vel ikke akseptabelt da det ser ut som en bilkirkegård. Her må kommunen rydde opp på egen eiendom før vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?