Tilbake til alle rapporter

Feie bort grus etter vinteren

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Vidar Hauge 08:56, tor. 28 april 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Kan dere sørge for at grusen fra vinterstrøingen blir feid vekk fra fortauene på Store Solåsen veien og gangveien gjennom parken i Ingerborgdalen i Arendal. Syvstjerneveien hvor jeg bor er heller ikke feid etter vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:53, tor. 26 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Vidar Hauge 07:16, fre. 24 juni 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter