Tilbake til alle rapporter

Feie bort grus etter vinteren

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Vidar Hauge 08:56, tor. 28 april 2011 ; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Kan dere sørge for at grusen fra vinterstrøingen blir feid vekk fra fortauene på Store Solåsen veien og gangveien gjennom parken i Ingerborgdalen i Arendal. Syvstjerneveien hvor jeg bor er heller ikke feid etter vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 14:53, tor. 26 mai 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Vidar Hauge 07:16, fre. 24 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:16, fre. 24 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?