Tilbake til alle rapporter

Gatelys har vært ute av drift både på fylkesvei og i byggefelt i flere uker. Forsøkt reparert av Lyse i går. Lyste i noen timer, men like svart i morges. Farlig for fotgjengere og skoleelever / skolebuss

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 11:22, ons. 8 november 2017

Sendt til Finnøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Defekte gatelys på både fylkesvei og byggefelt. Representerer fare for fotgjengere og skoleelever /skolebuss

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?