Tilbake til alle rapporter

Strekning uten gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 22:36, tor. 16 november 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Øvre Eiker 4 minutter senere

Observert 16. november kl. 18. Et stykke nederst i 4-felt-bakken er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette var i orden (ettermiddag 22.nov) men det var mørkt igjen ettermiddag 23.nov.

    Sendt inn av Trygve Flathen 15:05, fre. 24 november 2017

  • Dette var i orden (ettermiddag 22.nov) men det var mørkt igjen ettermiddag 23.nov.

    Sendt inn av Trygve Flathen 15:05, fre. 24 november 2017

  • Dette gjelder 19 stolper. Disse var på nytt mørke igjen 29.nov kl. 18, og fortsatt mørke 30.nov kl. 8:15.

    Sendt inn av Trygve Flathen 10:39, tor. 30 november 2017

  • Både lys og reparatør observert 1.des. 08:25 :-)

    Sendt inn av Trygve Flathen 12:32, fre. 1 desember 2017

  • Lyst og fint 7.des på morran.

    Sendt inn av Trygve Flathen 11:11, tor. 7 desember 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter