Tilbake til alle rapporter

Strekning uten gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Trygve Flathen 22:36, tor. 16 november 2017

Sendt til Øvre Eiker og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Observert 16. november kl. 18. Et stykke nederst i 4-felt-bakken er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette var i orden (ettermiddag 22.nov) men det var mørkt igjen ettermiddag 23.nov.

    Sendt inn av Trygve Flathen 15:05, fre. 24 november 2017

  • Dette var i orden (ettermiddag 22.nov) men det var mørkt igjen ettermiddag 23.nov.

    Sendt inn av Trygve Flathen 15:05, fre. 24 november 2017

  • Dette gjelder 19 stolper. Disse var på nytt mørke igjen 29.nov kl. 18, og fortsatt mørke 30.nov kl. 8:15.

    Sendt inn av Trygve Flathen 10:39, tor. 30 november 2017

  • Både lys og reparatør observert 1.des. 08:25 :-)

    Sendt inn av Trygve Flathen 12:32, fre. 1 desember 2017

  • Lyst og fint 7.des på morran.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Trygve Flathen 11:11, tor. 7 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?