Tilbake til alle rapporter

25cm dypt hull rett etter fartsdemper vis à vis fotballbanen

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rune Fosberg 01:02, fre. 24 november 2017

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

25cm stygt dypt hull med skarpe kanter rett etter fartsdemper i Kråkstadveien vis à vis kunstgressbanen i retning Ski . Man ser ikke hullet før det er for seint og dumper nedi. Hullet ble markert med rød farge før et sykkelritt sist sommer. Er det ikke meningen at "veivokter" skal se slikt? Til det blir rettet bør hullet markeres med orange bukk, hvis ikke kommer mange fler enn meg til å plumpe uti, med potensiell fare for erstatningskrav for ødelagt dekk og støtdempere!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 15:03, fre. 22 desember 2017

  • Jeg satte selv en zebrabukk i hullet, for det skjedde ikkeno... To uker etter at jeg rapporterte det til "FiksGataMi", satt det plutselig en fyr der med gravemaskin å reingjorde hullet og kantene en fredag. Påfølgende mandag ble hullet asfaltert. Det som er trist nå er at i motgående kjørebane er det iferd med å bli et tilsvarende hull....

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Rune Fosberg 15:03, fre. 22 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?