Tilbake til alle rapporter

Parkerte biler langs vei

Rapportert i kategorien Parkering av Anne-Grethe Rothkappel 11:36, søn. 26 november 2017

Sendt til Spydeberg 3 minutter senere

Har gjentatte ganger klaget på parkerte biler i Lundebyveien før innkjøring til Vestlundveien. Her er det trangt og to biler kan ikke møtes. Nå er det også stor byggevirksomhet i området og mer trafikk. Det har flere ganger vært nesten ulykker i forbindelse med ut og innkjøring i Løvlia og Vestlundveien på grunn av parkerte biler i Lundebyveien utenfor leiligheter. Ber om at parkering forbudt skilt settes opp umiddelbart!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:42, tir. 26 desember 2017

  • Ingen bryr seg før det skjer en ulykke.

    Sendt inn av Anne-Grethe Rothkappel 08:42, tir. 26 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter