Tilbake til alle rapporter

Flere hull i Ø 30-40cm

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:33, tir. 5 desember 2017

Sendt til Gjemnes og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Veien som blir brukt mye av foreldrene som leverer barn til skole/barnehage har mange hull

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er en kommunal vei og er Gjemnes kommune sitt ansvar. Melding om utbedring er sendt kommunens driftsavdeling. Veien skal rehabiliteres med fast dekke våren 2018.

    Sendt inn av Alf Høgset 22:22, fre. 8 desember 2017

  • Still open, via questionnaire, 10:06, tir. 2 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?