Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:18, tir. 5 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke 1 minutt senere

Lyktestolpe på vestsiden av Grimestadveien, umiddelbart sør av huset på Grimstadveien 110, slår seg av og på. Mest av, når det egentlig skal være på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:52, fre. 5 januar 2018

  • Problemet vedvarer.

    Publisert anonymt 07:52, fre. 5 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:17, lør. 3 februar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 13:24, lør. 3 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter