Tilbake til alle rapporter

Gatelampe nær postkasser som funker ikke siden 4år.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:38, søn. 10 desember 2017

Sendt til Hurum og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hei, veilys ved Åsheimveien 2-4, på Klokkarstua i Hurum kommune funker fremdeles ikke. Jeg meldte dette i fjor i november men etterpå skjedde ingenting med dette. Når kan dere fikse dette?

Med vennlig hilsen Maciej Hryszkiewicz

Sender vedlegg fra deres svar: Hei. Vi er i gang på en runde med pæreskift nå, så da skal det ikke være så lenge til. Vi kjører fire runder mellom august og mai (vinterhalvåret), derfor kan det gå litt tid dersom lampa slukker rett etter at vi har kjørt en runde.

Med vennlig hilsen Bjørn Skretteberg

Saksbehandler Mob: 99 23 60 63 Bjorn.skretteberg@viva-iks.no

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tusen takk for profesjonell og rask service på gatelampen. Det ble en suksess.

    Publisert anonymt 16:43, søn. 7 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter