Tilbake til alle rapporter

Gatelysene lyser ikke. Dette gjelder hele dtrekningen forbi idrettsplassen.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:24, søn. 10 desember 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

I flere uker har det vært mørkt i alle lyktene i rekka som går ved idrettsplassenn på Solørvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Utbedring er bestilt av vår rammeavtale leverandør for vedlikehold av gatelys. Elverum kommune.

    Sendt inn av Elverum Kommune 13:52, man. 11 desember 2017

  • Utbedring er bestilt av vår rammeavtale leverandør for vedlikehold av gatelys. Elverum Kommune

    Sendt inn av Elverum kommune 13:56, man. 11 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?