Tilbake til alle rapporter

Lyspunktet er mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 10:49, ons. 13 desember 2017

Sendt til Kvænangen og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Det må skiftes pære i lyset ved gangfeltet / holdeplass for buss.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?