Tilbake til alle rapporter

Gatelys på kaien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:14, lør. 16 desember 2017

Sendt til Finnøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Gatelys på kaien er dødt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset!

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 00:22, ons. 20 desember 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 00:22, ons. 20 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?