Tilbake til alle rapporter

Dårlig/mangelfull belysning der gang og sykkelveg krysser Vestsivegen, mange farlige situasjoner når biler som kommer fra Hamarkanten på RV25 svinger inn på Vestsivegen og det kommer myke trafikkanter over vegen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:04, tor. 28 desember 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Det er veldig mørkt i området og vanskelig å se de myke trafikkantene som kommer. Ekstra skummelt er det når bilister kommer fra hamarkanten og syklister som er på tur mot Leiret krysser veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?