Tilbake til alle rapporter

Dype spor i asfalt på langstrekket etter Dalpro på vei mot Fillan.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:30, søn. 31 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Hitra 4 minutter senere

Hadde selv en skummel situasjon her i romjula da dekket havnet nedi, og bilen hoppet ut av sporet og begynte å skrense. Hadde forholdsvis lav fart så det gikk bra. Vet det ofte kjøres fort på dette strekket, så fart kombinert med litt glatt vei kan her føre til meget trafikkfarlige situasjoner. Burde etter mitt syn skiltes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter