Tilbake til alle rapporter

Gatelys vest for fergeleie mot Vemundstad, er ute av drift!

Rapportert i kategorien Gatelys av Thomas Bergo 16:40, tor. 4 januar 2018

Sendt til Rissa og Statens vegvesen region midt 5 minutter senere

Gatelys ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?