Tilbake til alle rapporter

Gatelys Rådhusgata ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 08:37, man. 8 januar 2018

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Hele gatelysrekka langs Rådhusgata er ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?