Tilbake til alle rapporter

På grunn av manglene måking har det dannet seg høye issvuller i midten av kjørebanene.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Jahn-Oluf Skonnord 10:11, tir. 9 januar 2018

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

På grunn av manglende brøyting har det dannet seg langsgående issvuller i Symreveien, opptil 10 cm høye, som skaper problemer for meg når jeg skal kjøre inn på min eiendom da bilen ikke kommer ut av sporet og skrenser. Hele bakken opp til hovedveien bør skrapes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det er fortsatt ikke skrapet. Jeg kommer ikke ut med bilen min. Hvis jeg havner i hjulsporene så ødelegger jeg bilen min. Kan ikke møte noen på vei opp eller ned. For da må jeg ned i hjulsporene. Dette bør ordnes så fort som mulig

    Sendt inn av Kenneth Johansen 05:36, ons. 17 januar 2018

  • For to dager siden møttes to biler i bakken i Symreveien. Ingen kom ut av issporene med det resultat at de kolliderte. Det er fortsatt ikke skrapet selv om det er bedre måket. Det er nå over en uke siden problemet ble meldt uten at noe er gjort.

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 07:40, ons. 17 januar 2018

  • Still open, via questionnaire, 13:35, tir. 6 februar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 14:59, tir. 6 mars 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Jahn-Oluf Skonnord 14:59, tir. 6 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?