Tilbake til alle rapporter

Noen har laget en veldig brå fartshumper over gata

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:43, tir. 9 januar 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Noen har laget en veldig brå fartshumper over gata med snø som dem har vannet så dette har blitt til ishumper. Denne er utrolig stygg for biler og sykkelister. Biler subber nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette haster å få denne fjernet.....

    Publisert anonymt 11:52, tir. 9 januar 2018

  • Denne er fjernet :-)

    Publisert anonymt 12:14, tor. 11 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter