Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys ved parkeringsplass på Bergsøya barnehage.

Rapportert i kategorien Gatelys av Idar Varhaugvik 21:33, tor. 18 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Gjemnes 2 minutter senere

2 gatelys har vært defekt over en lengre periode. Foreldre er bekymret for barna sine ved henting og levering. Særlig i mørketiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:38, tor. 22 februar 2018

  • Problemet vedvarer enda.!

    Sendt inn av Idar Varhaugvik 19:38, tor. 22 februar 2018

  • Gatelys fungerer.

    Publisert anonymt 00:22, man. 23 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter