Tilbake til alle rapporter

Gatelys slukket i to gater

Rapportert i kategorien Gatelys av Liz Günther 19:45, man. 22 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Fræna 4 minutter senere

Siden helgen har det vært mørkt i alle gatelysene i Litleåsen og Trongestien, 6440 Elnesvågen (Moen-feltet)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Liz Günther 23:18, man. 19 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter