Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i gatelykt/lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Marta Våler 06:41, tor. 25 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Stor-Elvdal 3 minutter senere

Mangler lys i lyktestolpe akkurat ved svingen i Sundfloveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?