Tilbake til alle rapporter

Mørkt i heggebærvegen 47

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:11, tor. 25 januar 2018

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Mørkt i heggebærvegen 47

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?