Tilbake til alle rapporter

Rekkverk ødelagt to plasser på østsiden.

Rapportert anonymt 17:57, fre. 26 januar 2018

Sendt til Øygarden og Hordaland 3 minutter senere

Rekkverk ødelagt to plasser på østsiden. Toppen av rekkverket har løsnet og henger ned på siden av rekkverket mot veibanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Supert. Ble ordnet.

    Publisert anonymt 21:12, fre. 23 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter