Tilbake til alle rapporter

Slukket gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:37, søn. 28 januar 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gatelys rett over busskur/busstopp går av og på. Dette har foregått lenge. Tåler tydeligvis ikke at tyngre kjøretøy passerer når det er mørkt. Slukner raskt. Ille og ikke ha lys der reisende venter på bussen. Særlig mtp skolebarna. Håper noen kan se på dette. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:17, søn. 25 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter