Tilbake til alle rapporter

To gatelys over g/s-veien sluknet

Rapportert i kategorien Gatelys av Jesper 18:03, søn. 28 januar 2018

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Et gatelys ved kontrollplassen og et gatelys mot Kirkestien har sluknet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt mørk. Sendt oppfølging via kontaktskjema til Statens vegvesen.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:49, tor. 14 november 2019

  • Opprettet ny sak i håp om å få repons: https://www.fiksgatami.no/ report/ 66526

    Sendt inn av Jesper Henriksen 22:55, onsdag 12 februar 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter