Tilbake til alle rapporter

2 gatelykter i ustand

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:30, tir. 30 januar 2018

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

2 gatelykter i ustand i Fosskollen. 1: helt nederst i bakken før du svinger opp mot boligfeltene. Lykten skrur seg av og på hele tiden. 2: ved garasjene som du får på venstre side med en gang du kjører av fylkesveien og inn på Fosskollen. Lykten er mørk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter