Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:27, tir. 6 februar 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gangfeltet over Revetalgata kommer brått på. Hvorfor er det ikke skiltet?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, tir. 6 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:05, ons. 4 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:32, ons. 2 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:29, ons. 30 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter