Tilbake til alle rapporter

Manglende skilting.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 14:27, tir. 6 februar 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Gangfeltet over Revetalgata kommer brått på. Hvorfor er det ikke skiltet?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 22:23, tir. 6 mars 2018

  • Still open, via questionnaire, 18:05, ons. 4 april 2018

  • Still open, via questionnaire, 18:32, ons. 2 mai 2018

  • Still open, via questionnaire, 19:29, ons. 30 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?