Tilbake til alle rapporter

Manglende måking av fortau. Skaper svært farlige situasjoner når barna skal til og fra skolen med skolebussen.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Daniel Lobo 11:46, fre. 16 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Enebakk 4 minutter senere

Svært varierende kvalitet på måkingen hver gang det snør. Dette skaper svært faarlige situasjoner for barn når de skal til og fra skolebussen. Veien er måkt, men ikke fortauet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bedre brøyting de gangene det har snødd siden jeg meldte fra.

    Sendt inn av Daniel Lobo 23:17, man. 5 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter