Tilbake til alle rapporter

Tilhenger til å frakte bil står parkert i Idas vei i 2 uker

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 08:50, ons. 28 februar 2018

Sendt til Oslo 5 minutter senere

En tilhenger som er til å frakte bil har stått parkert her siden det ble måket så fint for to uker siden. Problemet er når det skal vedlikeholdes ved snømåking og det ikke er krav om å flytte biler.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er løst. Takk takk. Gleder oss til snøryddingen.

    Publisert anonymt 07:53, man. 5 mars 2018

  • Takk.

    Publisert anonymt 13:46, tirsdag 7 juli 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter