Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Trond Otto Berg 00:39, lør. 3 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stranda 1 minutt senere

Ved enden av rådhusgata er det to gatelys som aldri har vore i drift. Den sommaren dei vart sett opp lyste dei dag og natt - men i august når mørket senka seg vart dei sløkt, og har sidan dette aldri vore tende. Gatestumpen forbi Strakofa og nr.18 der eg bur, er liten, men mykje brukt både sommar og vinter av fotgjengangar. Lysa bør tennast snarast mogleg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?