Tilbake til alle rapporter

Mangelfull brøyting ut i kryss.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 19:07, lør. 3 mars 2018

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Det har ikke blitt brøytet ut mot fv313 denne sesongen. Nordgående trafikk må kjøre i motgående kjørefelt for å komme ut på 313 mot Holmestrand. Dette skaper mange farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:36, lør. 31 mars 2018

  • Ikke utført.

    Publisert anonymt 21:36, lør. 31 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?