Tilbake til alle rapporter

Nedsukk der kabler/rør er lagt under veien. Slaghull

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:11, man. 5 mars 2018

Sendt til Lindås og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Ein stund etter det blei lagt kabler/rør under veien (Fv397) ved Høyland Auto og bensinstasjon har asfalten som blei lagt over sunket ein del ned. Dette har laget ein fartshump bare nedover. Er også ein del slaghull etter denne rettning Fammestad

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:46, man. 2 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter